Ümraniye Klima Gaz Dolum Bakım Arıza Servisi

Ümraniye ilçesi klima arızalarınızda, soğutmayan, gazı bitmiş cihazlarınıza ekonomik klima teknik servis hizmeti veriyoruz.

#SERVİS ÇAĞIR

Ümraniye İlçesi Klima Bakım Servis Hizmeti

Klima Bakım Tamir Orijinal Klima Yedek Parça

logo

Klimalarınızı düzenli olarak kontrol ettiriyormusunuz?.

Ümraniye klima servisi avantajları ile kusursuz servis.Isıtma ve soğutma işlevi gören ve yaşantımıza olan klima kullanımı uzun senelerdir pek çok kişinin hayatına girmiş durumda bulunuyor.Senelerce klima kullananların istedikleri imkanlardan birisi ise uzun vadede klima kullanımını sağlamak oluyor. Uzun vadeli olarak klima kullanmak isteyen kişilerin yapacağı en önemli şey ise alacakları klimanın kaliteli ve uygun bir cihaz almaktan geçiyor.

Klima alırken uzun ömürlü olacak ve sorunsuz bir kullanım sağlayacak klimaların seçimi ilerleyen dönemlerde kişilerin hayatlarını kurtarıyor.Bu sebeb ile her ne olursa olsun hatta hangi beyaz eşya olursa olsun aynı arabalarımız gibi periyodik bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırınız.Ümraniye klima servisi sizlere klima bakımından klima arızalarınıza kadar her türlü desteği hızlı ve kaliteli teknisyenleri ile vermeye devam ediyor.

logo

Ümraniye İlçesi Tüm Semtlerine Klima Arıza Teknik Servis

Klima servisi sektöründe servis hizmeti verdiğimiz cihazlar ve markalar. Demirdöküm, Baymak, Regal, Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, Samsung, Sharp, Sunny, Toshiba, Vestel, Midea. Klimaların bakımsız kaldığında patladığına şahit olduk.Evimizi ve en önemlisi kendi sağlığımızı düşünerek cihazlarımızın kontrollerini aksatmayalım.

Klima seçiminden sonra uzun vadede klima kullanımı isteyen kişilerin 6 aylık düzenli periyotlarla kombilerine bakım yaptırmaları gerekiyor.Bakım yapılmayan klimalarda sorunlar daha çok oluyor ve kısa zamanda kullanılamaz bir hale geliyorlar.Klima bakımında ise gerçekten bakım yapacak olan kişilere müracaatta bulunmak en faydalı klima kullanımını sağlıyor.

Servis Güvenilirliği 100%

7/24 Telefon İle Yardım 90%

Aynı Gün Hızlı Servis Hizmeti 80%

Uygun Orijinal Yedek Parça Ve İşçilik 100%

logo

Kullanılan Tüm Klima Yedek Parçalar Orijinaldir

 • Hizmet Verdiğimiz Markalar

  Baymak

  Alarko Kombi

  Demirdöküm

 • Uzun Ömürlü İşçilik

  Protherm

  Eca

  İmmergas

 • Ekonomik Fiyatlandırma

  Auer

  Vaillant

  Baykan Kombi