Ümraniye Kombi Kart Tamiri Ve Yerinde Servis İmkanı

Ümraniye ilçesi bozulan kombi kartlarınızın modelini bize bildirin yerinizde 3/1 fiyatına revize edilmiş kartla değiştirelim. Kartlarımız bir sene garantilidir.

#SERVİS ÇAĞIR

Ümraniye İlçesi Kombi Kart Değişim Ve Tamir

Bozulan Kombi Kartlarınıza Fahiş Ücretler Ödemeyin

logo

Kombinizin bakımlarını düzenli yaptırıyormusunuz?.

Yüksek gerilimden dolayı veya elektrik gidip gelmelerinde kombi elektronik kartlarınız hasar görebilir. Bunun yanı sıra rölelerin yavaşlaması, rutubet ve sarsıntı gibi tabi olaylarda kombi kartlarınızın bozulmasına sebep olabilir.

Tüm marka ve model bozuk, yanmış, yoğuşmalı, hermetik ve bacalı olan kombi elektronik kartlarınız tamir edilir yerinizde değiştirilir. Sıfır kombi kartlarına yüksek ücretler ödemeden önce firmamızı arayarak teklif almanızı tavsiye ediyoruz.

Ümraniye Demirdöküm Kart Tamiri. Baymak Kombi Kart Tamiri. Protherm Kombi Kart Tamiri. Auer Kombi Kart Tamiri. Eca Kombi Kart Tamiri. Alarko Kombi Kart Tamiri. Baykan Kombi Kart Tamiri. Vaillant Kombi Kart Tamiri. İmmergas Kombi Kart Tamiri. Airfel Kombi Kart Tamiri. Beratta Kombi Kart Tamiri

logo

Tamirli Kombi Kartı Değişimleri Yerinizde Servis Hizmeti Verilerek Yapılır

Hangi marka kombi kullanıyorsanız kullanın,isterseniz dünyanın en pahalı kombisine sahip olun,her 3 yada 6 aylık periyotlar içerisinde bozulmalara karşı bazı bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamanız gerekir.Kesinlikle haftalar boyu sürebilecek bir süreden bahsetmiyoruz.Bozulan bir parça varsa yedek parçası takılır ve çalışır hale getirilir.

Garanti kapsamındaki kombinize aitse zaten bu konu yedek parça garantisi kapsamında değerlendirilir. Uzun yıllardır kombi tamircisi ihtiyaçlarınız için bu sektörde başarılı olarak ümraniye kombi servisi olarak emek vermeye devam etmekle birlikte,sorunlarınızın ne derece kritik olduğunu anlamamız için özenli bir çalışma, profesyonel bir işçiliğin gerekliliğini çok iyi biliyoruz.Çağrı merkezlerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz.

Servis Güvenilirliği 100%

7/24 Telefon İle Yardım 90%

Aynı Gün Hızlı Servis Hizmeti 80%

Uygun Orijinal Yedek Parça Ve İşçilik 100%

logo

Kullanılan Tüm Kombi Yedek Parçalar Orijinaldir

 • Hizmet Verdiğimiz Markalar

  Baymak

  Alarko Kombi

  Demirdöküm

 • Uzun Ömürlü İşçilik

  Protherm

  Eca

  İmmergas

 • Ekonomik Fiyatlandırma

  Auer

  Vaillant

  Baykan Kombi