Ümraniye Hidrofor Servisi 443 3248

7/24 Servis Hizmeti Vermekteyiz

Ümraniye Teknik Servis
Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Hidrofor Servisi

Ümraniye hidrofor servisi montajdan tutunda hidrofor arızalarına kadar her türlü teknik destek veriyor.Hidrofor bakımlarınızı muhakkak yaptırın.Hidrofor bakımının da tamamlanmasıyla birlikte hidroforunu sıcak yaz aylarında ve susuz zamanlarda uzun seneler kullanmak isteyen kişilerin hidroforlarına sürekli ayar verip kurcalamamaları gerekiyor.Hidroforlar aşırı basınçlı su depolar ve bu basınç zaman zaman insan hayatı için tehlikelere sebeb olmaktadır.

 
Ümraniye Hidrofor Servisi

Hidrofor Bakımı

Ümraniye ilçesi hidrofor bakımı ve uzun süre çalıştırılmayan hidroforlarınız ilaçlı temizlik.Hidroforlarınızın ayarları ile kendiniz oynamayın.Aşırı derecede değiştirilen basınç ve elektrik ayarları bağlantı problemlerine yol açtığı için su kaçağı gibi durumlara sebebiyet vererek can kaybına dahi yol açabiliyor.Hidrofor ile uyumlu bir şekilde yapılan ayarlamalar hidroforun ömrünü uzatıyor ve kişilerin ödedikleri faturaların aşıp gitmesine engel oluyor.

 
Ümraniye Teknik Servis

Hidrofor servisi sektöründe servis hizmeti verdiğimiz cihazlar ve markalar. Mas, Dab, Daf, Standart, Wilo, Sumak, Leo, Etna, Alfen, Baymak, Alarko. Hidrofor deyip geçmeyin ümraniye ilçesi koca bir şantiye alanına çevrilmiş durumda.Gün geçmiyorki herhangi bir ilçede veya mahallede su patlaması veya su kesilmesi gerçekleşiyor.Sorun çıkaran ve ya aksaklık yapan hidroforlara ise konunun uzmanları yani, ümraniye hidrofor servisi elemanları tarafından bir çözüm bulunması en doğru meselelerden birisi.Kişilerin kendi yaptıkları tamir ve bakımlarda sorunlar tekrar ediyor.Özellikle hidrofor basınç şalteri ayarları ile kesinlikle oynamayınız.Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik detaylar için başvurabilirsiniz.

Ümraniye İlçesi Kombi Arıza - Klima Arıza - Hidrofor Arıza - Kazan Arıza - Brülör Arıza - Klima Montaj -Hidrofor Montaj - Kombi Kart Tamiri - Klima Gaz Dolumu - Yoğuşmalı Kart Tamiri - Denge Tankı Değişimi -Kombi Gaz Valfi -Kombi Fan Tamiri - Yoğuşmalı Kombi Fan Tamiri

Ümraniye Kombi Tamiri